13 серпня 2022 22:10

"Він хтось типу Буяльського, але на гормонах та стероїдах". Блогер назвав найнебезпечнішого гравця "Бенфіки"

Фото - ua.depositphotos.com


Блогер Михайло Смоловий у своєму телеграмі поділився аналізом гри "Бенфіки", з якою вже днями зустрінеться "Динамо" у кваліфікації Ліги чемпіонів.


- Дивлюсь Брентфорд v Юнайтед та вже трохи заспокоїв собі нерви перед Бенфікою:

- гол з дальньої дистанції через помилку Де Геа
- гол внаслідок тиску на початковій фазі білд-апу
- гол після кутового
- гол в контратаці

Якщо Еріксен привозить в 15 метрах від власних воріт, ще раз...Еріксен, то чого я очікую див від наших гравців. Тому давайте знайомитися з тими, хто стане дуже великою проблемою для киян.

Рафа Сілва - головний плеймейкер Бенфіки

Бенфіка має велику кількість гравців, що здатні створювати загрозу. Можна відзначити фулбеків, вони не просто прибігли та подали, а важливі постаті:

- ЛЗ Алекс Грімальдо, сватали в ШД колись, є лідером команди минулого сезону за передачами до штрафного майданчику (4.06/90), окрім того віддав 4 асисти та забив 5 голів (асист з Арокою в першому турі)

- ПЗ Жілберто посідає третю сходинку за кількістю передач до штрафного (3.81/90), минулого сезону Прімейри асистував тричі та ще двічі відзначився сам (забив Ароці вже цього сезону)

Чому так багато уваги до них? Бо з 99.9% ймовірності ми будемо сидіти в автобусі, а Грімальдо та Жілберто будуть тими, хто витягуватиме нас з того автобусу через вікна. Ці гравці становлять загрозу, не варто нехтувати. У сезоні 2020/2021 Грімальдо взагалі здійснив 9 (!) гольових передач!

Жоау Маріу - дуже сильний плеймейкер. Минулого сезону частіше грав в центрі, в Шмідта в основному виходить зліва. Разом з товариськими поєдинками вже лише цього сезону віддав 5 асистів.
В минулому був другим за кількістю передач до штрафного майданчику (3.83/90).

Але поза конкуренцією з 13 асистами Рафа Сілва. Дядьку вже 29, але нікуди з Португалії (на відміну від Жоау Маріу) не рипався. Як прийшов з Браги у 2016, так і сидить. До минулого сезону більше 5 асистів в Прімейрі за сезон не робив, а тут аж 13.
Забивав теж не дуже багато, єдиний аномальний сезон 2018/2019 приніс йому 17 голів в позиції лівого вінгера.

Зараз він хтось типу нашого Буяльського, але на гормонах та стероїдах. Пограв на купі позицій, здобув купу досвіду, а тепер просто якісно їх використовує.
Двічі забив Ароці та мав асист у першій грі з Мідтьюланном в ЛЧ .

Минулого сезону став лідером Бенфіки у чемпіонаті за кількістю ключових передач (24).
На карті позначив їх: і зліва, і справа, і з флангів, і з напівфлангів. Він може бути усюди.

Індекс втрат солідний: лише 1.55/90 втрат на одну вдалу дію в атаці. В нашого Буї в УПЛ (2021/2022) для порівняння 2.25/90.

Але після того, що робить Брентфорд з Юнайтед абсолютно безглуздо нівечити меблі та двері у вітальні.