10 серпня 2022 22:55

Патрік ВАН ЛЕУВЕН: "Зоря" показує себе так, як я б і хотів"

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен поділився очікуваннями від матчу-відповіді з командою «Університатя» Крайова


- Наш суперник чемпіонат в своїй країні розпочав, а ми ще ні. Тому ми зараз концентруємося на майбутньому поєдинку. У нашому складі все добре, всі футболісти тренувалися в повному обсязі, ми готові до другого матчу.

- Яка, на Вашу думку, буде гра вашої команди, та що можна чекати від суперника?
- У нас була така ж підготовка, як і на минулий матч. Команда показує себе так, як я би і хотів. Для нас це друга офіційна гра. Готувалися дуже серйозно. Хлопці гарно працюють на тренуваннях та на всіх матчах, які ми грали. Тому все у нас буде гарно.

- Можливо, ви щось змінили у грі через те, що в «Університаті» змінився тренер?
- Це абсолютно природньо для футболу, коли змінюється тренер у команді. Для нас це нічого не змінює. Новий тренер для їхньої команди може щось змінити, але не багато для нас, я так думаю.

- Ви вважаєте, що гра набере іншого характеру через зміну тренера?
- З тактичної точки зору це буде зовсім інша гра, тому що це другий матч. Ми вважаємося лідерами, адже отримали перемогу у першому поєдинку. Ми налаштовані зберегти нашу перевагу та пройти далі. Ми для цього готуємося, тренуємося кожного дня. Звичайно, ця гра буде мати інший характер. Ми готові до цього.

- Чи зможе мінімальна перевага допомогти Вам кваліфікуватися у наступний тур?
- Завтра кожен: від гравця до персоналу клубу буде робити все можливе, щоб команда пройшла далі, ми впевнені у своїх силах.

- Здивовані зміною тренера у суперника?
- Честно кажучі, ні. Бо я трохи знайомий з румунським футбол, а для них така практика – це нормально. Але таке практикується не тільки в румунському, але й в світовому футболі в цілому.

Іноді власники клубів вважають, що швидкими змінами вони можуть внести корективи до настрою команди або психологічного стану. Це їхнє рішення, але я, як тренер, з повагою ставлюся до наставника, який працював раніше. Це радикальний вчинок на старті сезону, але це право власника клубу, – сказав Ван Леувен.


Фото - ФК "Зоря"