5 серпня 2022 20:45

І Ярмоленко не допоміг: "Аль-Айн" Реброва вдруге за добу зазнав поразки, поступившись чемпіону Кувейта

Аль-Айн Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка через 24 години після поразки від Аль-Фейха (0:2) зазнав другої невдачі поспіль спарингу з Аль-Кувейтом.

Чинний чемпіон та володар Кубка ОАЕ поступився найсильнішій команді Кувейту з рахунком 1:3. Єдиний гол за команду Реброва провів нападник Саїд Ахмед.

Український новачок Аль-Айна Андрій Ярмоленко цього разу вийшов у другому таймі, але так і не зміг допомогти команді переламати перебіг зустрічі. До слова, Ярмоленко у вчорашньому спарингу з Аль-Фейхою вийшов з перших хвилин.

Австрійський етап передсезоння Аль-Айна триватиме до 20 серпня. У рамках підготовки до нового сезону команда провела п'ять контрольних матчів:

Аль-Айн – Ханкофен-Хайлінг (1:0);
Аль-Айн – Гройтер Фюрт (2:1);
Аль-Айн – ФК Абха (0:0);
Аль-Айн – Аль-Фейха (0:2).
Аль-Айн – Аль-Кувейт (1:3).
Нагадаємо, 16 липня відбулося жеребкування нового сезону чемпіонату ОАЕ. Захист чемпіонського титулу Аль-Айн розпочне у першому турі проти Аджмана (2 вересня).