4 липня 2022 23:53

Неманія Матич: "Я перейшов у "Рому" заради Моурінью"

У понеділок, 4 липня, відбулася прес-конференція з приводу презентації Неманьї Матіча новим гравцем Роми.


Сербський півзахисник перебрався в стан "вовків" у статусі вільного агента, залишивши Манчестер Юнайтед після 5 років перебування у клубі. У манкуніанців була опція продовження контракту ще на рік, але Матич попросив не використати її і відпустити його в Рому, куди його кликав Жозе Моурінью, який працював із сербом у МЮ та Челсі.

Під час прес-конференції 33-річний футболіст не приховував, що португалець став головною причиною його переходу в італійську команду.

"Ми дуже добре знаємо один одного. Звичайно, я дуже радий знову бути тут із ним. Він був однією з причин, чому я вибрав Рому", - цитує Матича офіційний сайт клубу.

"Рома приваблива для гравців і для мене, і я дуже радий бути частиною цього клубу. Тільки у Френка Лампарда більше ігор під керівництвом Жозе, ніж у мене, тож я постараюся побити його рекорд!"

"Я щасливий бути частиною цього великого клубу, працювати з Жозе. Думаю, що в команді багато великих гравців з важливими якостями, а також кілька молодих гравців з великими можливостями, які можуть бути дуже важливими для майбутнього. Тому я не можу дочекатися завтрашнього дня , щоб приступити до тренувань.

Нагадаємо, що Неманія Матич підписав із Ромою однорічний контракт, а гратиме він під 21-м номером.