4 липня 2022 15:40

Віктор Циганков у відпустці спробував себе у настільному хокеї

Під час відпустки півзахисник «Динамо» Віктор Циганков зіграв у настільний хокей та отримав іменну футболку від віце-президента ФНХУ.


Про хокейну баталію з футболістом розповів гравець збірної України з настільного хокею Ігор Запорожець.«Маючи нагоду особисто пограти з Віктором у настільний хокей, я був вражений миттєвою реакцією та напрочуд швидкими руками футболіста, дуже активна гра воротарем – відбив усі буліти. Будучи шульгою, Віктор використовував для атак зазвичай ліву зону нападу. Він показав себе як дійсно спритний та здатний гравець настільного хокею, що й не дивно, адже талановита людина – талановита в усьому. Вручив Віктору офіційну ігрову форму збірної України, яка була в Таллінні на ЧС-2019.

Війна закінчиться, ми обов'язково переможемо та запросимо Віктора взяти участь на одному зі знакових турнірів України – етапі Світового туру у Києві з настільного хокею. При бажанні, зіграти в турнірі або просто зробити почесне вкидання шайби. Все буде Україна!», - сказав Ігор Запорожець.


Фото Ігоря Запорожця