3 липня 2022 23:18

Денис ПОПОВ: "За словами Луческу, нам потрібно поставити базу, від якої вже відштовхуватись у подальших тренуваннях, згадати наші взаємозв'язки"

Захисник «Динамо» Денис Попов поділився враженнями від перших днів роботи з командою після нетривалої відпустки.


- Позаду два тижні зборів, півтора тижні працюємо за кордоном. В яких функціональних кондиціях зараз команда?

- Ті футболісти, які зібралися раніше і вже провели певну частину роботи, грали в товариських матчах, то, думаю, вони в більш-менш хороших кондиціях. Збірники та легіонери перебувають із командою лише чотири дні, тож поки набираємо форму. Трішки важкувато, оскільки була невелика пауза, плюс зараз спека впливає на функціональний стан. Але це нормально, передсезонний збір завжди проходить важко, але потім в офіційних матчах буде вже легше.


- Дуже важко зараз сфокусуватися на тренувальному процесі через події, що відбуваються на батьківщині?

- Я й раніше казав, що, звісно, важко. Наприклад, я власну маму не бачив уже чотири-п’ять місяців. Усіх розкидало по світу, і важко не бачитися з рідними. Добре, що вдалося з’їздити до Києва, побачити когось – хоч трохи радості. Але дуже шкода людей, які постраждали. Загалом, дуже складна ситуація, і важко щось казати. Ми стараємося, готуємося, тому що в нас своє поле бою, і нам потрібно тут досягати перемог та прославляти нашу країну.


- Чи відчуваєш ти та партнери ту відповідальність, яка покладена на команду, адже на нас можна сказати, дивиться весь світ?

- Так, звичайно, і на збірну, і на «Динамо», і на інші українські клуби, що виступатимуть у єврокубках, покладається велика відповідальність. Через такі події про нас пам’ятають, адже складається враження, що з часом про ситуацію в нашій країні забувають. Потрібно нагадувати, що ми не причетні до цього, і на нашу землю напали загарбники.


- Мірча Луческу навантажує футболістів – майже кожного дня по два тренування, гравці займаються навіть у дні матчів. Чи не має втоми?

- Трохи є, але це нормально. Як каже Містер, нам потрібно поставити базу, від якої уже відштовхуватися в подальших тренуваннях, згадати наші взаємозв’язки. Зараз найголовніше набрати функціональні кондиції.


- Що можеш сказати воїнам, які зараз захищають рідну землю від загарбників?

- Немає таких слів, щоб віддячити їм за мужність, за те, що вони роблять. Просто велика подяка, низький уклін. Усі підтримують вас, як можуть. Україна обов’язково переможе!