2 липня 2022 14:09

"Ліон" продовжує вести переговори з "Шахтарем" про покупку Тете

Керівництво «Ліона», незважаючи на досягнуту домовленість із вінгером «Шахтаря» Тете про співпрацю на сезон-2022/23, продовжує переговори з донецьким клубом про повноцінний викуп контракту бразильця.


«Ліон» скористався дозволом ФІФА для легіонерів з УПЛ призупиняти контракти з клубами, внаслідок чого залишив Тете у команді на наступний сезон без урахування позиції «Шахтаря».

Однак «ткачі» все ще зацікавлені в домовленості з «гірниками» про повноцінний викуп Тете, оскільки дуже задоволені спортивними показниками цього вінгера.

«Ми давно ведемо переговори з «Шахтарем», тому що наші види на Тете виходять за межі цього сезону. Ми хочемо домовитися, щоб він залишався з нами довше, і ми продовжимо робити це найближчими днями», - заявив спортивний директор «Ліона» Вінсент Понсо. «Механізм ФІФА може змінити баланс сил у трансферних переговорах, але у будь-якому разі ми маємо бажання знайти компроміс у довгостроковій перспективі. Для здійснення трансферу нам потрібна угода з трьома сторонами і зараз нам не вистачає третього підпису. Час не обов'язково на нашому боці, тому що ми не прагнемо відтягувати ситуацію до 30 червня 2023 року. Нам потрібна певна ситуація, щоб Тете відчував себе добре і щоб ми могли розробляти плани на кілька років уперед».

Водночас президент «Ліона» Жан-Мішель Ола повідомив, що вести переговори із «Шахтарем» виявилося не так легко.

«Наші відносини з представниками «Шахтаря» непрості, і ми не маємо враження, що ми ведемо переговори з українцями. У цьому питанні FIFPro відіграла позитивну роль, бо справді захищає гравців», - сказав Ола.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що за трансфер Тете «Шахтар» хотів би отримати 28 мільйонів євро, що бачиться для «Ліона» завищеною вартістю, оскільки через рік, коли у бразильця завершиться тимчасова угода із «ткачами», а також залишиться 6 місяців по контракту з «гірниками», він отримає можливість підписувати попередню угоду з будь-яким зацікавленим у його послугах клубів і на початку 2024 року перейти туди вільним агентом.


Фото - ФК "Ліон"