29 червня 2022 09:38

Журналіст: "СК "Дніпро-1" тренуватиме іноземець: іспанський помічник Реброва часів "Динамо" серед ймовірних кандидатів на вакантну посаду"

Дніпровський клуб після відходу Йовічевіча шукатиме спеціаліста на посаду головного тренера.


Дніпро-1 може очолити будь-хто із закордонних фахівців. Журналіст Михайло Співаковський обґрунтував цю версію та назвав свого кандидата на посаду наступника Ігора Йовічевича.

"Не буде ні Максимова, ні Бабича, ні якогось іншого українського тренера. Буде іноземець. Методологія, за якою працює Дніпро-1, не дуже автентична для погляду наших фахівців. Спортивний директор Дніпра-1 Гліб Платов виріс у системі баскської філософії академії Динамо, тому я впевнений, що пошуки будуть у цьому районі. Мій кандидат - Унаї Мельгоса", - сказав Співаковський в ефірі програми ТаТоТаке.


За даними Transfermarkt, 46-річний іспанець Унаї Мельгоса зараз працює асистентом Сергія Реброва в арабському Аль-Айні, як і його 50-річний співвітчизник Вісенте Гомес.


Днями клуб із ОАЕ оголосив про продовження контракту з українським тренером.

Раніше Мельгоса входив до тренерського штабу Сергія Станіславовича в угорському Ференцвароші, а також працював в академії Динамо та очолював юнацьку команду киян (U-19).


Ще один іспанський асистент Реброва, 35-річний Альберто Босх, наразі безробітний.

За версією журналіста Сергія Болотникова, для босів Дніпра-1 рішення Йовичевіча перейти до Шахтаря стало шоком, і на даний момент у них немає кандидатів, які можуть замінити хорвата.


Фото: ФК "Динамо"