28 червня 2022 08:06

До дня народження командира операції з оборони Маріуполя Дениса Прокопенка. Шевченко, Ярмоленко, Сидорчук та iншi звернулися до захисників "Азовсталі"

До дня народження командира операції з оборони Маріуполя Дениса Прокопенка. Українські зірки музики та спорту звернулися до захисників «Азовсталі»


Відомі українці та вся Україна вітають з днем народження підполковника Дениса Прокопенка, Героя України, командира полку «Азов», і бажають йому та всім захисникам Маріуполя та «Азовсталі» якнайшвидшого повернення додому.


До відео, яке змонтувала дружина Дениса, долучилися такі відомі українські діячі як: Віталій та Володимир Кличко, Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, переможці Євробачення-2022 «Kalush Orchestra», Злата Огнєвіч, Тіна Кароль, гурт «Kazka», Святослав Вакарчук, Наталя Могилевська, Сергій Жадан та Дмитро Комаров.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» висловлює найміцнішу підтримку Денису, командиру честі та незламності, символу сталевої боротьби.