27 червня 2022 21:07
2

Друг Тимощука. Переможець Ліги чемпіонів шокував любов'ю до росіян

Фото - ua.depositphotos.com


Хорватський футболіст Зеніта Деян Ловрен в інтерв'ю ЗМП (засобам масової пропаганди) заявив, що не збирається залишати країну-агресора через війну і не розуміє, чому дискваліфікували російські клуби з єврокубків:


- Чи були в мене сумніви щодо повернення в росію? Ні, жодних сумнівів. А відсутність єврокубків – це дуже боляче. Я не можу зрозуміти такого рішення. Спорт і політика не мають поєднуватися, а зараз безліч спортсменів, не тільки футболістів, виявилися покараними. Навіть паралімпійці, які присвятили своє життя тому, щоб потрапити на Ігри, не допускаються до змагань. Ми бачимо, що існує політика подвійних стандартів, але з цим нічого не можемо вдіяти. Нам залишається лише показувати свою силу, цього сезону бути ще краще, і я вірю, що ми повернемося до єврокубків.

Я розмовляв з Олександром Медведєвим і одразу ж запевнив його, що залишуся в Зеніті. У мене підписано з клубом трирічний контракт, за яким залишився ще один сезон. Загалом ситуація дуже важка, в тому числі і для мене. На мене чиниться великий тиск, і деякі люди хочуть, щоб я поїхав звідси. Мені це не подобається, тому що у всьому, що відбувається сьогодні, немає моєї провини, ні провини Зеніта. Я нічого не маю проти Росії, мене тут чудово прийняли, у мене тут добрі друзі.

Хорватський оборонець явно відірвався від реальності через любов до російських грошей.
Такі ловрени є всюди...
просто там дають бабла дохєра,а в Європі цей ловрен вже нікому не треба,а то розмазав гівно по склу