22 червня 2022 21:41

Глибина складу "Динамо" без легіонерів. Блогер - про кадровий резерв киян

Блогер Михайло Смоловий у своєму телеграм-каналі поділився своїми думками про склад "Динамо" на наступний сезон.


- Динамо 2022/2023

Глибина складу без легіонерів

Еміл сказав, що Кенді і Бенджі хочуть повернутися. Звісно зайвими вони не будуть, але чи згодяться грати в Україні? Поки все йде до того, що шантаж Шахтарю вдасться. В такому випадку немає сенсу «імітувати патріотизм» і киянам. Але поки що легіонерів немає. Можливо й не варто вже на них розраховувати. Приєднаються у Швейцарії, будемо говорити про зміни чарту, поки можемо спиратися на наявні кадри.

Голкіпери. Тут все зрозуміло. Бущан основний, а Бойко та Нещерет бекап.

Ліві захисники. Вівчаренко провів сильні два тижні в U21: 2 голи та купа створених моментів. Тому Дубінчаку не варто вважати, що статус основного вже в його кишені. Отримаємо здорову та корисну для усіх конкуренцію.

Центральні захисники. Біловар та Дячук - це на сьогодні не серйозно. Та й не личить майбутньому президенту Динамо пітніти на футбольному полі. Сиротою, Поповим, Болем та Бурдою можна обійтися. Шкода звісно буде розлучатися з Забарним. Але якщо Леві з Конте даватимуть 30-ку, то не варто гнівити Бога, і мінятися на Іллю. Клуб на ці гроші у золоті не купатиметься, але на життя вистачать. Конте зробив з Бастоні крутого й дорогого ЦЗ, Ілля має все повторити успішний досвід. А на 40-ху вже можна Антона починати відгодовувати.

Праві захисники. Караваєва зумисне відчепив до півзахисту через Циганкова. Але про нього пам’ятаю. Малиш поки з основою, але конкурувати йому буде важко, що з Тимчиком, що з Кравченком. Тому тут в нас теж комплект навіть без Кенді.

Центральні півзахисники. Шапаренко та Сидорчук - залізобетонні гравці основи. Шепелєв та Андрієвський бекап. Бражко за цих умов йде за практикою, бажано б не до фізруків. Яцик ще наче за віком може перебувати в U19 (можна тримати декількох старших в заявці). От прям сьогодні малі ні фізично, ні ментально не готові в тричі підвищити власну інтенсивність. У скрутну хвилину можна Гармаша попросити раз на рік зіграти.

Атакувальні півзахисники. Тут 90% ігрового часу, дай Бог, щоб без травм, забере Буяльський. Гармаш в ролі бекапа проявляв себе сильно.

Є ще Царенко, але він з іншої історії. На відміну від Буї та Гармаша - Антон плеймейкер та зовсім по іншому сприймає простір. У цій позиції він матиме в Динамо ті самі проблеми, що були в Лєднєва. Тож при всій любові і повазі...

А вихід є. Подивіться скільки користі для всіх принесла зміна позиції Шапаренка з АП на ЦП. З Антоном потрібно робити те саме: він любить м’яч, м‘яч любить його. Їм треба допомогти зустрічатися частіше. Якщо сам Царенко докладе тих самих зусиль, що й Шапа, то можемо сподіватися на happy end. Не в тому статусі, щоб радити щось дідові, але рівням нижче варто замислитись. Робити з Яцика Шапаренко 2.0 - марна трата часу. З Антоном набагато більше шансів на підсумковий успіх, що відкриє можливість для продажу Шапи за рік.

Ліві вінгери. Тут повний «підписздєсь». Антюх бекап - не більше. Позиція була виключно легіонерська: Де Пена, Жерсон, Вітіньйо та Вербич. З іншого боку - можливість Ванату продовжувати навчання на позиції, що маскує недоліки, поки він над ними працює.

Праві вінгери. Вітю треба зливати, бо за рік він зіллє нас. І тут проблема, бо нікого бодай на 50% настільки ж обдарованого мізками в нас немає. В принципі, Вікуся все ж є, але він ледар масштабу Мілевського, як власне і таланту. Тому напевне свій шанс профукає.

Назар та Гіо - це як Мудрик. У бий-біжи вони дійсно топи, при 60%+ настільки ж красиві, як і Михайло. В чому проблема? Бо Ванат (теж красивий) може грати зліва лише за умови, що справа грає розумний (Циганков). Двоє красивих на флангах порушать баланс. Караваєв працьовитий, але ж він чудовий другий пілот. Як головний він поки не вражав. Сьогодні тут комплект, а що буде завтра не знає ніхто.

Нападники. Є Бєсєдін, є Супряга, де Кулач. Артем, як і Буя забере велику кількість ігрового часу. На Супрягу вже має бути менше тиску, бо й менші очікування - це може допомогти. Ванат реально більш корисний станом на сьогодні зліва, де окрім нього порожнеча.