22 червня 2022 14:21

Мирон МАРКЕВИЧ: "Димінський звільнив мене з "Карпат", щоб не віддавати борги"

Колишній головний тренер «Карпат» Мирон Маркевич згадав часи роботи під керівництвом екс-президента клубу Петра Димінського на початку 2000-х.


– Було помилкою посеред сезону приходити в «Карпати»?

– Звичайно, ніяк не можу собі цього пробачити. Я розумів, куди я йду. До людини, які не дасть працювати. Він так мене вмовляв, що важко було відмовити. А потім почалася стара історія.

– Скільки часу протрималася ідилія без втручань?

– Та я тільки прийшов, назвав склад, а він заходить і каже: «Та ні, то не той склад». Приїхали дивитися на футболіста, на Налєпу. Каже, що у воротах буде стояти Налєпа. Ну я й відповів: «На свисток і тренуй далі». І пішло-поїхало.

Я грав проти нього потім, не проти «Карпат». Цей клуб для мене був рідний. Димінському я шансів не давав, лише там раз ніби програли у Львові за 8 років.

– Діалогів після цього не було?

– Ні. Найгірше, що в моєму житті хтось міг мені зробити, то це він зробив. Батько мій міг ще пожити, але сильно перейнявся цим…

На початку 2002 року ми йшли на 3-му місці, у першому колі взагалі не було ніяких проблем. Але були заборгованості, не платили пів року. Я поставив питання руба. Він відчув, що я принциповий чоловік. Легше було мене звільнити. Після першого кола це сталося, щоб не віддавати борги, – сказав Маркевич.