23 травня 2022 18:43

Нинішній тиждень "Динамо" U-16 проведе в італійській Флоренції

Динамівська команда вікової категорії U16 (футболісти 2006-го року народження) продовжує перебувати в Італії. Нагадаємо, підопічні Олексія Дроценка та Павла Чередніченка протягом першого тижня базувалися поблизу міста Віченца, звідки у неділю передислокувалися ще на тиждень до мальовничої Флоренції. Тут для наших хлопців теж створені чудові умови для повноцінних тренувань та товариських матчів.


Вчорашній день динамівці провели у дорозі, а вже сьогодні, 23-го травня, зранку мали перше тренування на новому місці – футбольному полі U.S. Sales Firenze. Взагалі, цей день виявився насиченим для наших хлопців, адже після обіду вони також взяли участь у прес-конференції на площі Думо разом із представниками керівництва міста.

У вівторок зранку у програмі киян екскурсія містом, а після обіду та відпочинку – товариський матч із місцевою командою Sales, причому суперник гратиме командою на рік старшою за українців.

У середу після обіду наша команда проведе ще одну контрольну зустріч проти команди Cattolica Virtus 2015. Наступного дня зранку динамівці матимуть тренування, а у другій половині дня відвідають футбольний музей.

У п’ятницю динамівська делегація вирушить до ще одного італійського міста – Піза, де проведе заключний спаринг із однойменною командою Pisa, яка буде представлена їхніми однолітками – хлопцями 2006-го року народження.

У суботу після сніданку команда вирушить назад до Угорщини.

Фото - ФК "Динамо"