23 травня 2022 17:03
1

Григорій КОЗЛОВСЬКИЙ: "Рух" готовий грати у новому сезоні Прем'єр-ліги навіть під бомбардуваннями"

Президент Руха Григорій Козловський в ексклюзивному коментарі Футбол NEWS висловив свої думки щодо старту нового чемпіонату України.


- Я за те, щоб чемпіонат України відбувся в Україні. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб він відбувся для наших людей. Рух готовий грати під повітряними тривогами та бомбардуваннями. Це наш фронт. Важливо показати, що навіть під час війни українці залишаються незламними.

Якщо грати вдома буде неможливо, то потрібно збиратися клубам та вирішувати це питання. Як вирішить більшість, так і буде. Можна зіграти у Польщі, Угорщині, Словаччині. Ми можемо їздити на ігри та повертатися, щоб залишатися зі своїми сім'ями, воїнами та народом. До речі, у Польщі два мільйони біженців з України, які можуть нас підтримувати на матчах. У Туреччині організувати це буде складніше з погляду логістики.

Не знайшовся той, хто припинить життя в Україні. Ми - предки козаків і тисячу років захищали свою незалежність та культуру. Ми маємо провести чемпіонат України. Упевнений, що все буде гаразд, — сказав Козловський.


Фото - ФК "Рух"

Идиот . Готов рисковать жизнями посторонних людей ради забавы. Детей своих выставь под бомбардировку