23 травня 2022 14:11

Остап МАРКЕВИЧ: "Хотів в Україну, але треба бути в Іспанії – багато роботи"

Головний тренер «Маріуполя» Остап Маркевич розповів про те, де застав його початок російсько-української війни, а також поділився емоціями та планами на майбутнє.


«Ми збиралися сісти на рейс [в Україну зі зборів у Туреччині – прим.], коли надійшла звістка про початок війни. Одразу закрили небо. Повернутися до Маріуполя не вдалося. Довелося залишитись у Туреччині. Відразу ж усі турбувалися про свої сім'ї. Футбол був не такий важливий».

«Наші гравці зараз розкидані світом. Дев'ять футболістів повернулися до «Шахтаря», а решта поїхали до Іспанії, Франції, Болгарії, Австрії, Азербайджану та інших країн».

«У перші два місяці я мав надто багато емоцій. У тебе так багато всього в голові, і ти маєш із цим справлятися. Психологічно всі, з ким я розмовляв, були такими. Дуже екстремальні емоції щодня. Тепер я більш стабільний. Є відчуття якоїсь нормальності. Я хотів бути там, в Україні, якось допомагати, але було дуже важливо бути в Іспанії. Тут багато роботи.

«Я взагалі не думаю про футбол. Я забув про футбол. Щиро кажучи, я зовсім забув про це. У мене багато друзів у «Вільярреалі», і коли вони нещодавно грали у Лізі чемпіонів, я навіть не думав про це. Вони обіграли «Ювентус» та «Баварію», а я забув, що вони грають. Для мене це дуже дивно, адже футбол – це все, що є в моєму житті, відколи я був хлопчиком. Для мене забути про футбол – це те, про що я ніколи не міг навіть думати. Але я вважаю, що незабаром почну згадувати».

«Крок за кроком я знову думаю про футбол. Я був на матчі «Вільярреала» проти «Ліверпуля». Це було дуже цікаво. Думаю, «Ліверпуль» – найкраща команда у світі», - сказав Маркевич.