19 травня 2022 12:59

"Українська правда": Ярославський захищав інтереси російського бізнесу в Україні, поліція розпочала досудове розслідування по трьох статтях

Президент «Металіста» Олександр Ярославський раніше захищав інтереси російського бізнесу в Україні, повідомляє «Українська правда» з посиланням на свої джерела в бізнесових колах.


Бізнесмен міг співпрацювати з Романом Абрамовичем, колишнім власником «Челсі», та Олегом Дерипаскою, російським підприємцем.

Джерело інформує, що у квітні цього року поліція розпочала досудове розслідування по трьох статтях кримінального кодексу. Йдеться про умисне ухилення від сплати податків, вчинення фінансових дій з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, та махінації з коштами та майном.

Відзначається, що у 2017 році Антимонопольний комітет надав дозвіл на покупку компанією Ярославського одного з провідних гірничодобувних підприємств в Україні «Суха Балка». Цей об’єкт раніше належав структурам Абрамовича, а угода була завершена в травні того ж року.

За інформацією джерела, видобута руда з підприємства ПрАТ «Суха балка» вивозиться до Білорусі, а звідти прямує до країни-агресора. В компанії продовжує працювати той самий менеджмент, що й при Абрамовичі.

Таким чином, це може свідчити, що Абрамович міг передати Ярославському частину своїх активів на зберігання. Можливою причиною цього є труднощі з продовженням дозволів на користування українськими надрами, які виникли в російського олігарха після початку воєнного конфлікту у 2014 році.


Фото - ФК "Металіст"