18 травня 2022 18:13

Бенітес: "Спочатку ми добре справлялися в "Евертоні", але потім нам не вистачило трішки удачі"

Колишній тренер «Евертона» Рафаель Бенітес поділився думками про те, що йому не вдалося зробити в клубі.


«Приєднатися до «Евертона», клубу з вашого міста, де у вас є багато друзів, прихильників, де ви стаєте частиною проекту, який, на вашу думку, може розвиватися і бути конкурентоспроможним, було дуже логічним рішенням.


Принаймні, враховуючи сценарій того часу. Але потім стало важко, і здавалося, що я зробив помилку. Але я дивився на це інакше. На той момент «Евертон» був тим конкурентоспроможним клубом, який давав мені шанс. Ми вірили, що все вийде.

Потім все склалося так, як і було. Але коли ми пішли, то відставали від 10-го місця на шість очок із двома матчами в запасі та мали шість очок відриву від зони вильоту.


Це була місце, яке не відповідало початковим очікуванням, але відповідало інвестиціям і отриманим травмам. У цей момент можна говорити про терпіння та збереження віри, але люди починають нервувати, соціальні мережі мають вплив, і рішення було прийнято.


Після того, як ми покинули клуб, «Евертон» провів п’ять нових трансферів, знову отримав повний набір гравців і нового тренера, який також повинен взяти на себе відповідальність.

Спочатку ми добре справлялися, але потім нам не вистачило трішки удачі і не було часу продовжувати працювати та вносити зміни. У нас є досвід роботи в інших місцях, де з часом вдосконалювали структуру, наприклад, у «Наполі», – сказав Бенітес.