17 травня 2022 20:57

Олександр ГОЛОВКО: "Петраков вміє готуватися до важливих матчів"

Екс-гравець збірної України Олександр Головко висловив думку про майбутній матч національної команди проти Шотландії у відборі на ЧС-2022.


«Для Петракова це стандартний збір. Йому не звикати працювати у форс-мажорних ситуаціях. Форс-мажор жахливий, він пов'язаний з іншими подіями. Але він із тих тренерів, які можуть підготувати за короткий час.

Відсутність тонусу у певних гравців – одна річ, але до 1 червня буде більш збалансований стан команди. Я гадаю, що для нього це не проблема. І навіть 2 спаринги, які будуть через день, вони будуть підходити до плану підготовки. Як мені здається, він буде більш кубковим. До таких матчів (проти Шотландії – ред.) Петраков уміє готуватися.

Найлегше буде хлопцям, які приїдуть після своїх чемпіонатів. Вони практично без відпочинку, але з іншого боку за короткий період зіграти ключові матчі – для них це буде не проблема.

Найбільший плюс - всі розумні хлопці. Із ними довго розмовляти не варто. Вони знають, що робити, вони взяли Петракова. На той час це було складно і для них, і для нього. А зараз головне не перегоріти.

Петраков та його штаб дуже досвідчені. Вони можуть підвести команду під цей матч», – сказав Головко.

Матч відбору до ЧС-2022 Шотландія – Україна відбудеться 1 червня у Глазго.