17 травня 2022 17:44
1

Чи потрібно повертати Прем'єр-лігу? Кополовець та Кравченко висловили свою думку

Повертати чемпіонат України не просто потрібно, а життєво необхідно. На цьому наполягають легендарні Сергій Кравченко та Михайло Кополовець. Обидва впевнені, що потрібно лише знайти логістичну відповідь, де саме можна буде грати.


МИХАЙЛО КОПОЛОВЕЦЬ

"Потрібно починати рухатися. Країна має жити. Люди вже втомилися від постійних стресів. Футбол – та штука, яка має людей радувати. Грати чемпіонат треба. Де? Складно сказати.

Людям необхідно відходити від цього, бо багато хто у тяжкому стресовому стані".

СЕРГІЙ КРАВЧЕНКО

“Це наша професія. Ми – футболісти та чекаємо новин. При цьому розуміємо, що в країні триває війна. Звичайно, хочеться, щоб це все швидше закінчилося і ми розпочали свої прямі обов'язки.

Чемпіонат закордоном? Тяжко мені це все уявити. Розмови ведуться, але я не дуже вірю в це. Тяжко всі команди вивезти. Грати там для кого, для чого, як це все виглядатиме?

На Західній Україні? Я думаю, це логічніше. Але знову ж таки, якось небезпечно. Я не знаю, як це виглядатиме. Якщо без глядачів, то для кого цей чемпіонат проводитиме? Це не залежить від нас. Думаю, що люди зверху ухвалять правильне рішення".
Знаменита ужгородська тероборона . Спитайте у жителів Краматорська, Ізюма, Маріуполя , окупованого Херсона чи потрібно повертати лігу