17 травня 2022 11:55

К’єлліні: "Знаю, що підрізав крила деяким молодим хлопцям в "Ювентусі". Тепер настав час їм літати"

Захисник «Ювентуса» Джорджо К’єлліні попрощався з туринським клубом.


«Дебютував проти «Мессіни», вийшовши замість Недведа. Це був початок довгої історії, яка привела мене сюди. Йду з великою радістю та спокоєм, тому що це рішення було прийнято місяцями, а не тижнями чи днями.

Завжди говорив, що хочу піти на високому рівні, який відповідає моїй кар’єрі, і я цього досяг. Це був важкий рік для «Ювентуса», але я зміг проявити себе на своєму рівні на полі. Це підштовхнуло мене відійти і дозволити молодшим гравцям грати.

Тепер, коли їх обіймають і захищають, настав час взяти на себе відповідальність. Я добре знаю, що підрізав крила деяким молодим хлопцям в «Ювентусі», тому їм час летіти, а я буду їх підбадьорювати.

Очевидно, невихід на ЧС прискорив всю справу. Моїм планом було дійти до кінця року та чемпіонату світу, бо після перемоги на Євро я відчув, що можу бути частиною збірної. Очевидно, я б також залишив місце іншим, але, на жаль, все вийшло не так, як ми хотіли.

Тепер залишаю «Ювентус» та збірну в хороших руках з талановитими молодими гравцями, які готові рухатися далі. У мене було 17 хвилин проти «Лаціо» – по одній на кожен рік у «Ювентусі».

Чесно, не знаю стосовно майбутнього. Треба ухвалити важливе рішення. Досвід за кордоном збагачує вас на культурному рівні навіть більше, ніж на полі. Тому відчуваю потребу в досвіді та зіткненні з іншою культурою за межами життя в «Ювентусі», яке я так добре знаю. Скоро вирішу разом з сім’єю», – розповів К’єлліні.