27 квітня 2022 23:00

Моурінью про Серію А та АПЛ: "Мало у кого в Італії такий склад, як хоча б у "Лестера". Завдяки роботі можна досягти лише обмежених успіхів, для решти потрібні гроші"

Жозе Моурінью порівняв АПЛ та Серію А перед зустріччю «Роми» з «Лестером» у Лізі конференцій.


– Це наша 13 гра в ЛК, ми заплатили за це очками в Серії А, оскільки доводилося грати у четвер, а потім у неділю. Для команд із 30 футболістами одного рівня ротація не проблема, у нас таких можливостей немає.


Перевага «Лестера» полягає в тому, що йому не треба турбуватися про місце в АПЛ, тоді як ми хочемо потрапити до Ліги Європи. Ми можемо завершити сезон на будь-якому місці з п'ятого по восьме. Тяжкий час, але це і мотивує.


Я багато разів доходив до півфіналів у єврокубках і можу стверджувати, що немає різниці, яка команда має великий потенціал, на цій стадії шанси завжди 50 на 50.

– Яку різницю ви бачите між АПЛ та Серією А?


– У Італії великий потенціал, але завдяки старанній роботі можна досягти лише обмежених успіхів, решту можна надолужити лише за допомогою грошей. Ось у чому об'єктивна різниця між лігами.

В Італії зараз мало хто може дозволити собі мати такий склад, як у клубу АПЛ, навіть якщо говорити про «Лестер», а не «Ліверпуль» або «Манчестер Сіті». Але за рахунок тактики ми можемо створювати проблеми клубам із великим економічним потенціалом. У цьому вся краса футболу, – сказав головний тренер «Роми».