3 квітня 2022 18:15

Два шанси для Малиновського за тайм! "Аталанта" не врятувала матч із одним із лідерів Серії А

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Аталанти в домашньому матчі 31 туру першості Італії проти одного з лідерів Серії А - Наполі, пише zbirna.com.

У першому таймі Малиновський міг двічі поповнити свій актив голами. На 8-й хвилині українець класно пробивав головою, але м'яч із правого кута витягнув кіпер гостей Давида Оспіна. А на 27-й хвилині Руслан зауважив, що воротар трохи далеко вийшов з воріт і спробував із середньої дистанції закинути м'яч йому за комір, однак удар вийшов трохи вище за поперечину.

У перерві Малиновський був замінений, а його Аталанта поступилася 1:3, хоча шанс урятуватися за рахунку 1:2 у підопічних Джан П'єро Гасперіні був.

Бергамаски залишили 51 очко і перебувають на сьомому місці в турнірній таблиці.