2 квітня 2022 17:15

"Хетафе" обіграв "Мальорку", завдавши їй сьомої поразки в Прімері поспіль

Сьогодні, 2 квітня, на стадіоні «Колісеум Альфонсо Перес» у Хетафі в рамках 30-го туру іспанської Прімери сезону-2021/2022 «Хетафе» приймав «Мальорку». Господарі здобули перемогу – 1:0.

На 63 хвилині другу жовту картку запрацював захисник гостей Франко Руссо. На 65-й хвилині форвард «Хетафе» Енес Унал мав нагоду вивести свою команду вперед, але не зміг реалізувати 11-метровий.

Єдиний гол у матчі забив нападник Борха Майораль, який асистував Гонсало Вільяр дель Фрайле.

Зазначимо, що поразка «Мальорки» у матчі з «Хетафе» стала для команди сьомою поспіль у чемпіонаті Іспанії.

Після 30 зіграних турів «Хетафе» розташовується на 14-му місці в турнірній таблиці іспанської Прімери, маючи у своєму активі 32 очки. «Мальорка» (26) – на 18-му рядку.