26 лютого 2022 10:20

Блессін - про матч з "Інтером": "Дженоа" пощастило з нічиєю, але ми проявили сильний характер"

Головний тренер "Дженоа" Александер Блессін прокоментував нічию в матчі 27-го туру чемпіонату Італії з "Інтером" (0:0).

"Ми виконали відмінну роботу в перші 30 хвилин. Я думав в той момент, що ми можемо забити гол. Після перерви ми зробили заміни, у нас були травми, і останні 20 хвилин ми просто захищали свої ворота. Нам пощастило з цією нічиєю, але ми проявили сильний характер, і я дійсно вражений своєю командою.

Не хочу говорити про минуле. Я тут і зараз прищеплюю команді свій стиль, і напевно ми зробимо багато помилок. У нас дійсно були дурні втрати м'ячі в останніх іграх, повинні уникати цього. Нам потрібно контролювати м'яч, тому я був незадоволений тим, що ми багато разів віддавали його в другому таймі. Коли у вас є шанси проти кращих команд, ви повинні їх використовувати", — цитує Блессіна Football Italia з посиланням на Sky Sport Italia.