21 лютого 2022 08:07

Німецька преса порушила свої правила, оцінюючи гру українця

У матчі 23-го туру другої німецької Бундесліги Ганза нападника збірної України Данила Сікана, який перейшов у січні в стан ростокців з Шахтаря на правах оренди, на виїзді рубалася з одним з лідерів Дармштадтом 98, пише zbirna.com.

Наш хлопець з'явився на полі на 63-й хвилині за рахунку 1:0 на користь фаворита, але вже через дві хвилини Данило зрівняв рахунок, який не змінився до фінального свистка арбітра.

Після зустрічі популярний Kicker, зазвичай не ласий на гучні епітети, емоційно відреагував на блискавичний результативний вихід Сікана, повідомивши, що "порятунок Ганзи прийшов з України".

Після січневого переходу, Даня вже зіграв три матчі за "моряків", забив один гол і отримав одну жовту картку. В цілому, українець поки провів у складі ростокців 61 хвилину.