20 лютого 2022 20:45

Ігор КОСТЮК: "Вже розуміємо, в який футбол грає "Спортінг"

Наставник «Динамо» U19 Ігор Костюк підбив підсумки другого турецького збору команди.

- Цього разу погода була гарною і ми виконали все, що запланували раніше. Ми провели три спаринги, тренування, виконали весь обсяг роботи. До чемпіонату підходимо практично в оптимальних кондиціях.

- Кілька днів тому до вас приєдналося кілька гравців, які готувалися з першою командою. У яких вони кондиціях?

- Всі у доброму стані, не треба нікого підганяти та форсувати фізичну форму. Ми вже увійшли до тижневого підготовчого циклу перед матчем з «Інгульцем». Команда працює за наміченою програмою в режимі одного тренування на день. Після поєдинку з «Інгульцем» плануємо продовжити роботу в цьому ж режимі у Києві на природних полях, якщо це дозволить погода.

- Матч проти «Спортинга» має відбутися у Києві. Чи немає якоїсь додаткової інформації щодо цього?

- Ми дали свою дату та час, УЄФА затвердив їх і ми готуємося з огляду на цю інформацію. Ми готуємось на 2 березня на 17:00, квитки вже у продажу, є ажіотаж і це добре. Сподіваємось, що трибуни будуть заповнені, це дасть додатковий стимул та мотивацію для команди. Настрій зовсім інший, коли на трибунах багато уболівальників.

- Вже тиждень, як ви дізнались ім'я суперника. За цей час зібрали більше інформації щодо нього?


- Звичайно, ми переглянули матчі «Спортинга», вже розуміємо, у який футбол вони грають, яку тактику використовують, які виконавці вимагають більше уваги з нашого боку. Ми переглянули їхні матчі з «Борусією», «Бешикташем», «Аяксом» та маємо уявлення про суперника та їх сильні якості.