19 лютого 2022 13:38

"Металіст" у контрольному матчі розгромив киргизстанський клуб

У першому суботньому спарингу у межах третього турецького збору «жовто-сині» обіграли «Нефтчі» з Киргизстану з рахунком 3:0.

Як і у попередніх двох матчах на цьому зборі, харків'яни забили у ворота «нафтовиків» тричі.

До перерви відзначився Артур Мурза, який вдало запресингував 38-річного голкіпера суперників Михайла Паюша після ризикової знижки м'яча йому захисником.

У дебюті другої половини гри один із найпомітніших у цьому поєдинку на полі Євген Підлепенець заробив пенальті, який впевнено реалізував його тезка Банада. А в середині тайму 15-річний вихованець Академії футболу «Металіст» Геннадій Синчук гарним ударом з лінії штрафного майданчика встановив остаточний результат.

«Металіст» — «Нефтчі» — 3:0

Голи: Мурза, 33, Банада, 56, з пенальті, Синчук, 68

«Металіст»: Рибка, Романюк, Ралюченко, Федорів (к), Дігтяр (Шаміч, 72), Чидомере (Цвіренко, 46), Банада (Синчук, 62), Підлипенець, Рохас (Рязанцев, 62), Давид (Фомін, 46), Мурза (Красніков, 72).

Попередження: Чідомере, 28.