6 лютого 2022 18:06
2

Провальний дебют. "Бордо" Ігнатенко розгромно поступився "Реймсу", українця видалили через 9 хвилин перебування на полі

Фото - Depositphotos.com

У матчі 23-го туру чемпіонату Франції "Реймс" на своєму полі розгромив "Бордо" з рахунком 5:0.

Перемога господарям принесли дубль Маршалла Мунеці, голи Юго Екітіка, Азора Матусіви і Ваута Фаса. Український півзахисник "Бордо" Данило Ігнатенко вийшов на 63-й хвилині і незабаром був вилучений.

"Реймс", набравши 27 очок, вийшов на 14-е місце в турнірній таблиці ліги 1. "Бордо" з 20 очками залишився в зоні вильоту на 19-й позиції.

"Реймс" - "Бордо" - 5:0 (1:0)
Голи
: Экитик, 40 - 1:0, Мунеци, 46 - 2:0, Матусива, 59 - 3:0, Фас, 62 - 4:0, Мунеци, 76 - 5:0

"Реймс": Райкович, Фоке (Локо, 46), Бюсі, Абдельхамід, Фас, Конан, Кассама (Мунеци, 36), Матусива, Мбуку (Аделін, 70), Экитик, Туре (ван Берген, 26).

"Бордо": Пуссен, Пембеле (Кватенг, 74), Ахмедходжич, Медиуб, Менса, Гилавоги, Франсержио (Ігнатенко, 63), Адлі, Хван Ий Чжо, Еліс (Ділросун, 63), Уден( Ньянг, 63).

Видалення: Ігнатенко (72).

Что то сегодня (та и вчера тоже) дебюты не удались ни у кого.
День наших українських футболістів в Європі прям...