24 січня 2022 17:02

"Динамо" в Іспанії. Робота над функціональною готовністю і тактикою

У понеділок, після проведеного напередодні вечірнього відновлення, київське «Динамо» повернулося до звичного графіку іспанського збору – два тренування на день.


Погода в Іспанії налагодилася, ранкове заняття супроводжувалося сонячною, хоч і трохи вітряною погодою. Варто зазначити, що після тижня інтенсивних тренувань газон футбольного поля, на якому продовжує підготовку до сезону «Динамо», як і раніше, зберігає ідеальний стан і виглядає як новий навіть у воротарських майданчиках, де зазвичай він витоптується найшвидше.


Зібравши команду на полі перед ранковим тренуванням, Мірча Луческу озвучив план роботи на сьогоднішній день. Ранкова сесія була присвячена роботі над функціональною готовністю, проте обсяг бігової роботи команда виконувала в ігрових вправах з м'ячами.


Спочатку це були квадрати з нейтральними гравцями, в яких футболісти періодично мінялися манішками та ролями.


Потім завдання ускладнилося: гравці, як і раніше, працювали над контролем м'яча та відбором у квадратах, проте по свистку вони робили прискорення на протилежну частину поля в інший квадрат, де одразу мали включатись у гру. Під кінець такої виснажливої вправи гравцям насилу вдавалося тримати м'яч.


Потім футболісти працювали у різних зонах поля відповідно до своїх ігрових позицій, при цьому до роботи в групі підключилися воротарі.


А завершилося заняття традиційним міні-турніром на три команди. При цьому на позиції польових гравців почергово спробували себе і голкіпери Георгій Бущан та Руслан Нещерет, адже на три команди було чотири голкіпери. Георгій у роль форварда влився чудово, забивши гол і ще раз небезпечно погрожуючи воротам, ефектно пробивши через себе.


На полі, але окремо від групи займалися Беньямін Вербич та Олександр Андрієвський. А Владислав Дубінчак уже повернувся до групи та працював на рівних з рештою гравців.


Фото - ФК «Динамо»