23 січня 2022 00:18
1

Неймовірний камбек: "Атлетико" у компенсований час вирвав перемогу над "Валенсією"

В рамках 22-го туру іспанської Ла Ліги "Атлетіко" здобув приголомшливу перемогу над "Валенсія".

"Летючий миші " після першого тайму вели з рахунком 0: 2. На 64-й хвилині "Атлетіко" зміг відквитати один гол, а в компенсований час навіть вирвати перемога.

На даний момент " Атлетіко "займає в чемпіонаті четверте місце," Валенсія " - дев'яте.

"Атлетіко" - "Валенсія" 3:2

Голи: Муса, 25 - 0:1, Дуро, 44 - 0:2, Матеус Кунья, 64 - 1:2, Корреа, 90 - 2:2, Эрмосо, 90 - 3:2

"Атлетіко": Облак, Врсалько (Еррера, 61), Хіменес, Ермосо, Лоді (Корреа, 46), Карраско (Серрано, 90), Лемар (Матеус Кунья, 57), Коке, де Пауль, Суарес, Жоау Фелікс (Феліпе, 57).

"Валенсія": Доменек, Тьєррі Коррейя (Москера, 72), Фулькье, Альдерете (Куандреди, 54), Диакаби, Тоні Лато (Хесус Васкес, 72), Гильямон, Солер, Муса (Рачич, 88), Гедеш, Дуро (Максі Гомес, 72).

Я смотрел этот матч со 2 тайма. Это было нечто! Атлеты давили,что называется. Я, хоть и не болельщик Атлетико,но из-за Суареса,симпатизировал им.