22 січня 2022 09:42

Яремчук отримав найнижчу оцінку серед гравців "Бенфіки" в матчі з "Арукою"

У рамках 19-го туру португальського чемпіонату “Арука” приймала “Бенфіку”. Український форвард Роман Яремчук вийшов у стартовому складі “орлів” і був замінений після першого тайму.

Нападник не завдав жодного удару по воротах, щоправда одного разу отримав м’яч у небезпечній зоні чужого штрафного майданчика, проте все одно не зміг пробити. У його активі всього п’ять точних передач із шести.

WhoScored оцінив дії українця в 6.21 – це найгірший бал серед усіх гравців “Бенфіки”.

Це перший матч Яремчука в стартовому складі після перенесеного коронавірусу. У поєдинку 18-го туру Роман вийшов на заміну і провів 18 хвилин на полі, не відзначившись результативними діями.

Відзначимо, що “орли” забили по одному голу в кожному із таймів і виграли з рахунком 2:0. Наразі підопічні Веріссіму ідуть третіми в чемпіонаті, поступаючись другому “Спортінгу” трьома очками і першому “Порту” шістьома заліковими пунктами. При цьому “Бенфіка” зіграли на один матч більше.