13 січня 2022 21:46

"Фіорентина" обіграла "Наполі" в Кубку Італії

"Фіорентина" на виїзді перемогла "Наполі" (5:2) у матчі 1/8 фіналу Кубка Італії. Для перемоги команді знадобився додатковий час. Основний час завершився внічию - 2:2

На 41-й хвилині Душан Влахович вивів гостей вперед. Дріс Мертенс на 44-й хвилині зрівняв результат. У кінцівці першого тайму голкіпер "фіалок" Бартломей Дронговскі був вилучений за фол останньої надії.

На 58-й хвилині "Фіорентина" знову вийшла вперед після удару Крістіано Бірагі. На 84-й хвилині у неаполітанців видалили Ірвінга Лосано, а потім в кінцівці основного часу і Фабіана Руїса, але Андреа Петанья після цього встиг зрівняти рахунок.

У додатковий час команда з Флоренції забила ще тричі. Голи в активі Лоренцо Венуті, Кшиштофа Пентека і Юссефа Мале.

"Фіорентина" вийшла до чвертьфіналу, де зіграє з "Аталантою". Матч відбудеться 9 лютого.