13 січня 2022 09:05

Аллегрі про гол "Інтера" на 121-й хвилині: "Iноді здається, що футбол винайшов диявол"

Головний тренер "Ювентуса" Массіміліано Аллегрі підбив підсумки матчу за Суперкубок Італії проти "Інтера" (1:2 дод.вр.).

"Це був справжній футбол, хороша перевірка, щоб зрозуміти, чого ми стоїмо. На жаль, іноді здається, що футбол винайшов диявол ("Iнтер" забив переможний гол на 121-й хвилині – прим.).

Ми допустили дурну помилку за 5 секунд до фінального свистка, але ми зустрічалися з найсильнішою на даний момент командою в Італії і створили кілька гольових моментів, дозволивши "Інтеру" дуже мало. У стартові 10 хвилин Гра у нас не виходила, але потім ми діяли дуже добре.

Прикро програвати за 5 секунд до кінця, але ми повинні використовувати цю злість в серії а, в Кубку Італії і в Лізі чемпіонів. Потрібно шукати позитив: команда додає, особливо фізично. Це лише один матч, на жаль, він пройшов не за нашим сценарієм, тепер сконцентруємося на Лізі", – сказав Аллегрі.