11 грудня 2021 10:10

"Денис, зберися!". Леоненко звернувся до Гармаша після матчу з "Бенфікою"

Експерт телеканалів Футбол 1/2/3 Віктор Леоненко ексклюзивно для Youtube-каналу Великий Футбол прокоментував поразку Динамо в матчі шостого туру Ліги чемпіонів проти Бенфіки (0:2).

- Після того, як рахунок став 2:0, нам віддали ініціативу. Грайте, робіть, що хочете. У підсумку нічого не змогли створити, взагалі нічого. На половині поля Бенфіки грали весь другий тайм.

Могли дати два пенальті в наші ворота. Я вже не кажу, що на 55-ій хвилині могли вигнати Гармаша. Денис, зберися! Я так розумію, що ти починаєш згадувати минуле, коли тебе виганяли з поля. За хвилину ти міг реально отримати червону картку. Коли наступаєш - це відразу ж жовта. І коли на брівці він викинув бідного гравця, то в цей момент суддя пошкодував. Він розумів, що ми четверті, а Барселона дізналася, що грає в Лізі Європи, - сказав Леоненко.