3 грудня 2021 21:25
2

"Можемо стати свідками однієї з найбільших ганьб в історії клубу...". Блогер розповів, яких помилок не потрібно допускати "Динамо" в матчі з "Вересом"

Блогер Михайло Смоловий підготував превью до завтрашнього поєдинку Прем'єр-Ліги "Верес" - "Динамо".

- Нам треба перемагати хоча б 4:0. Шахтар переміг сьогодні 6:1, а останній матч року у нас із Зорею. Їм забити 4 буде складніше, ніж завтра.

Одразу потрібно готуватися, що картина буде ідентичною першому тайму в Ужгороді. Якщо колгоспи по нужді намагаються грати з м'ячем, то Верес стоїть на своєму до упору:

- 15-е по володінню (41.8%)

- 15-е по точності передач (78.6%)

- 15-е за кількістю передач у фінальну третину (38.01 / 90)

- 15-е по ударах по воротах (8.03/90)

Вірт нещодавно озвучив суму середньої ЗП в команді (50к грн.) - на неї хлопці реально і грають. Ні більше не менше. І тут би нічого, але іноді на 50 тисяч гривень грає і наше Динамо. У другому таймі в Ужгороді, наприклад, або в Маріуполі. І то за умови, що форму самі будуть вдома прати дитячим милом.

З м'ячем Верес багато часу проводити не любить. Це усвідомили: нікому просто цим займатися. Що ж у них без м'яча?

Без м'яча все так само похмуро:

- 15-е по PPDA (13.76)

- 16-е за інтенсивністю єдиноборств (лише 4.9 дуелей, підкатів і перехоплень на хвилину володіння суперника)

- 15-й відсоток заблокованих ударів (19.1%)

Тому історія вкрай похмура. Низький блок і третє місце за кількістю довгих передач. Оскільки поперечних мінімум, то в основному куля вперед.

В середньому на 118.56 передач вперед припадає 103.19 поперечних. Точність вертикальних передач огидна:

- 68.6% вперед

- 64.1% у фінальну третину

- 67.3% з просуванням

Не можуть похвалитися і індивідуальними скіллами:

- 15-е за кількістю спроб дриблінгу (17/90)

- останні в лізі за якістю (49.3%, єдині виграють менше половини дуелей 1-в-1)

Більше половини своїх ударів (78 з 136) завдали з-за меж штрафного майданчика. Тут явно проблеми підійти ближче. Правда, з кутових забили тричі, а це тільки на 1 гол менше, ніж Динамо і Дніпро-1 (4, лідери).

Динамо зобов'язане виносити цю команду. Ну, хоч би заради того, щоб багатьом не опинитися теж на ЗП в 50 тисяч гривень через рік-другий.

Якщо Динамо налаштується так само, як на другий тайм у Маріуполі чи Ужгороді, то можемо стати свідками однієї з найбільших ганьб в історії Динамо. ЗМІ, які тільки й чекають приводу, просто розмажуть столичних великих зірок на паштет... - написав Смоловий у своєму телеграм-каналі

Поле в Луцке никогда не отличалось качеством. Сегодня в Луцке в 14:00 прогнозируют +2. Это означает лужи и грязь. Играть на таком поле, когда 11 стоят в своей шп очень сложно. К тому же, Вирт намекнул на большие премиальные от конкурента. Поэтому, какие 4:0 в фантазиях Михуэля? При любом счете 3 очка будет очень хорошим результатом.
50к грн. vs 125к грн. ( офиц. з/п Цыганкова на 2021г.)