23 листопада 2021 23:46

"Зеніт" вирвав нічию у "Мальме" та гарантував собі вихід у плей-офф Ліги Європи

"Зеніт" зіграв унічию з "Мальме" (1:1) у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Перший гол у матчі на 28-й хвилині забив 34-річний вінгер господарів Серен Рієкс. На 52-й хвилині петербурзький клуб міг зрівняти рахунок, але форварду команди Артему Дзюбі не вдалося переграти воротаря "Мальме" Йохана Даліна під час пробиття пенальті.

Через 9 хвилин Дзюба все ж вразив ворота шведської команди, але гол був скасований через офсайд. "Зеніту" вдалося відігратися на 2-й компенсованій хвилині другого тайму. 11-метровий реалізував Ярослав Ракицький.

Таким чином, "Зеніт" набрав 4 очки та позбувся шансів на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів, проте гарантував собі участь у Лізі Європи. "Мальме" набрав перше очко на груповому етапі, але позбувся шансів на євровесну.