3 листопада 2021 14:45
1

УЄФА згадав, як Шовковський ходив забивати гол "Бешикташу"

Рівно 10 років тому київське «Динамо» програло матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи, поступившись на виїзді «Бешикташу» (0:1).

Кияни пропустили гол у другому таймі і наприкінці зустрічі влаштували справжній штурм воріт Дженка Генена. На розіграш кутового побіг навіть Олександр Шовковський, який був близький до того, щоб вирвати для киян нічийний результат. Але голкіперу «біло-синіх» трохи не пощастило, його удар заблокувала спина партнера по команді. Ще кілька ударів під час фінальної атаки відбив воротар стамбульського клубу.

Зазначимо, що в третьому турі того розіграшу киянам приніс перемогу точний удар Дениса Гармаша на 90+3 хвилині. На жаль, у підсумку хлопці Юрія Сьоміна не змогли вийти з групи, де ще грали «Сток Сіті» і «Маккабі» (Тель-Авів).