26 жовтня 2021 21:45

"Спеція" з Коваленком не змогла обіграти "Дженоа". Українець провів на полі весь матч

"Спеція" на домашньому полі не змогла обіграти "Дженоа" в матчі 10-го туру чемпіонату Італії.

Зустріч завершилася з рахунком 1:1. Перший гол у грі забив воротар гостей Сальваторе Сірігу, переправивши м'яч у власні ворота на 66-й хвилині. Однак за п'ять хвилин до закінчення основного часу Доменіко Крішіто реалізував пенальті і зрівняв рахунок.

Півзахисник збірної України Віктор Коваленко провів на полі весь матч.

Таким чином, "Спеція", маючи в активі вісім очок, посідає 17-е місце в турнірній таблиці. "Дженоа" йде слідом, набравши сім очок.

У паралельному матчі "Венеція" поступилася на домашньому полі "Салернітане" (1:2). Голами у складі переможців відзначилися Федеріко Бонаццолі та Андреа Ск'явоне. Серед господарів відзначився Маттіа Араму.

Відзначимо, на 67-й хвилині "Венеція" залишилася в меншості: захисник Етан Ампаду був видалений з поля за підніжку.

У Серії А "Венеція" знаходиться на 16-му місці (8), "Салернітана" розташовується на передостанній сходинці (7).