24 жовтня 2021 16:03

"Ніцца" обіграла "Ліон", поступаючись в два м'ячі до 80-ї хвилини, і вийшла на 2-е місце в Лізі 1

У матчі 11-го туру чемпіонату Франції «Ніцца» вдома здобула вольову перемогу над «Ліоном».

Форвард гостей Карл Токо-Екамбі відкрив рахунок на 35-й хвилині, а півзахисник Уссем Ауар на 68-й хвилині подвоїв перевагу «ткачів». Господарі зуміли відіграти один м'яч лише на 81-й хвилині: забитим м'ячем відзначився Юсеф Аталь. Енді Делорт через 8 хвилин реалізував пенальті, зрівнявши рахунок у матчі, а гол 20-річного форварда Еванна Гессана на 3-й компенсованій хвилині приніс «Ніцці» перемогу - 3:2.

«Ніцца» набрала 19 очок і піднялася на 2-е місце в турнірній таблиці ліги 1. «Ліон» з 16 балами розташувався на 8-й сходинці.