29 вересня 2021 19:57

Матч "Ніцци" і "Марселя" дограють на нейтральному полі

Зустрiч 3-го туру чемпіонату Франції між "Ніццою" і "Марселем" буде дограна до кінця 27 жовтня в Труа, стверджує L'equipe.

Саме такі місце і дату визначили Французька футбольна влада. Труа був обраний в якості приймаючої сторони, оскільки це місто знаходиться досить далеко від Ніцци і Марселя, і таким чином ліга розраховує забезпечити безпеку.

Нагадаємо, 22 серпня матч був перерваний на 75-й хвилині за рахунку 1:0 через заворушення на трибунах, а також сутичок між футболістами. Потім гравці " Марселя» відмовилися продовжувати зустріч, незважаючи на загрозу технічної поразки.

Після розглядів, однак, покарання понесла "Ніцца" - клуб змушений був провести три матчі без глядачів, також з нього знято одне очко в турнірній таблиці (і ще одне — умовно).