21 вересня 2021 21:45

"Дженоа" і "Болонья" зіграли внічию

У матчі 5-го туру чемпіонату Італії "Болонья" і "Дженоа" зіграли внічию з рахунком 2:2.

В початку другого тайму рахунок відкрив Аарон Хікі, але незабаром рівновагу відновив Маттіа Дестро. На 85-й хвилині господарів вивів вперед Марко Арнаутович, але гостей від поразки врятував Доменіко Крішіто.

"Болонья", набравши вісім очок, вийшла на шосте місце в турнірній таблиці Серії А. "Дженоа" з чотирма очками піднялася на 14-ту позицію.

"Болонья" Болонья - "Дженоа" Генуя 2:2 ( 0: 0)
Голи
: Хікі, 49-1:0, Дестро, 55 - 1:1, Арнаутович, 85 (з пенальті) - 2:1, Крішіто, 89 (з пенальті) - 2:2

"Болонья": Скорупскі, де Сильвестрі, Медель, Боніфаці, Хікі (Дейкс, 80), Соріано, Сванберг (Сансоне, 80), Домінгес, Арнаутович, Орсоліні (Ольсен ,64), Барроу (Виньято, 64).

"Дженоа": Сірігу, Камб'яз (Гільйоне, 80), Максимович, Бані (Ванхойсден, 80), Крішіто, Бадель, Ернані (Пандев, 68), Фарес (Портанова, 59), Ровелла (Бехрамі, 46), Дестро, Каллон.