19 вересня 2021 23:44

Гол Ікарді приніс ПСЖ перемогу над "Ліоном"

Футболісти "ПСЖ" здобули вольову перемогу над "Ліоном" у 6-му турі чемпіонату Франції. Гра на "Парк де Пренс" завершилася з рахунком 2:1.

На гол гостей у виконанні Лукаса Пакети на початку другого тайму парижани відповіли точним ударом Неймара з пенальті на 66-й хвилині. Перемогу парижанам приніс Мауріо Ікарді, який з'явився на полі в результаті заміни наприкінці зустрічі і забив гол у компенсований час.

Новачок "ПСЖ" Ліонель Мессі вийшов у стартовому складі і був замінений на 76-й хвилині на Ашрафа Хакімі. Йдучи з поля, аргентинець не потиснув руку головному тренеру команди Маурісіо Почеттіно, що потрапило в об'єктиви телекамер.

"ПСЖ" з 18 очками продовжує лідирувати в турнірній таблиці французького чемпіонату. "Ліон" з 8 очками займає 9-у позицію.