18 вересня 2021 22:48
2

Юрій ГУРА: "Там просто за футболку смикнув. Шабанов спеціально відскочив, спровокував. Кірюханцев навіть і не чіпав"

Головний тренер "Олександрії" Юрій Гура прокоментував поразку в матчі з "Динамо" (0:1).

"Я не знаю. Рефері взагалі не йшов виходить на... Показав на кутовий, тут ВАР... Я не знаю, навіщо тоді ВАР, якщо такі моменти за кожен там... Я теж подивився. Там просто за футболку смикнув, а перед цим момент, коли вистачає... У мене мало слів, не можу.

Нехай це буде на... Нехай судді розсудять або Хто це буде... Неприємно програвати такий матч.

Була установка - в перші хвилини стримати "Динамо". Що перший тайм, що другий. З ними зараз важко так грати.

Там її не було (мова про червону картку-прим.). Я стояв поруч. Шабанов спеціально відскочив, спровокував. Ігор навіть і не чіпав. Може якийсь момент, але Ігор його навіть не чіпав.

Ви самі розумієте, що це удар пристойний. Психологічно дуже важко. 90 хвилин начебто граєш, а потім останні секунди, хвилини і тобі дають 11-метровий. Важко.

Я нічого не говорив судді, не підходив навіть. Хлопцям сказав, що молодці. Таке буває у нас", - сказав Гура.