17 вересня 2021 08:30

Матч Ліги чемпіонів КОНКАКАФ перерваний через гомофобні кричалки

Матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ "Крус Асуль" - "Монтеррей" був перерваний у другому таймі. Місцеві вболівальники використовували гомофобні кричалки на стадіоні "Ацтека".

На 60-й хвилині трапилася перша зупинка. На екранах стадіону було зазначено, що матч зупинено через те, що вболівальники кричали образи на адресу голкіпера "Монтеррея" Естебана Андради.

На 64-й хвилині ситуація продовжилася, вболівальники на трибунах продовжували кричати, і з цієї причини судді довелося знову дати свисток про зупинку гри. Потім за протоколом гравці були змушені покинути поле. На кілька хвилин вони вирушили в роздягальні. Через деякий час гра відновилася.

Матч закінчився з рахунком 4:1 на користь гостей. У першій зустрічі "Монтеррей" виграв з мінімальним рахунком.