15 вересня 2021 00:14

"Аталанта" розписала мирову з "Вільярреалом", Малиновський провів на полі 70 хвилин

"Вільярреал" і "Аталанта" зіграли внічию (2:2) у матчі першого туру групового турніру Ліги чемпіонів.

На шостій хвилині гостей вивів вперед Ремо Фройлер. Ману Тригерос на 39-й хвилині зрівняв результат. Другий м'яч у "жовтої субмарини" забив Арно Груневелд. Він відзначився на 73-й хвилині.

Зрівняв рахунок на 83-й хвилині Робін Гозенс.

Ліга чемпіонів

1-й тур

Група F

"Вільярреал "(Іспанія) — «Аталанта» (Італія) — 2:2 (1:1)

Голи: Фройлер, 6 (0: 1). Тригерос, 39 (1: 1). Груневелд, 73 (2: 1). Гозенс, 83 (2: 2).

"Вільярреал»: Рульї, Альбіоль, Педраса (Маріо Гаспар, 87), Пау Торрес, Фойт, Парехо, Капуе (Коклен, 60), Тригерос (Мойсес Гомес, 61), Ж.Морено, Діа (Груневелд, 62), Піно (А. Морено, 72).

"Аталанта»: Муссо, Паломіно, Дзаппакоста, Толой, Джимсити (Мерих Демирал, 61), Гозенс, де Рон (Копмайнерс, 70), Малиновський (Пашалич, 71), Фройлер, Пессіна (Міранчук, 79), Сапата (Ілічіч, 70).