14 вересня 2021 21:45

"Зальцбург" в більшості не зміг обіграти "Севілью". Австрійський клуб не реалізував 2 пенальті з 3-х

В Іспанії завершився матч групового етапу Ліги чемпіонів, в якому "Севілья"на своєму полі зіграла внічию з "Зальцбургом" з рахунком 1:1.

В цьому матчі Білоруський арбітр Олексій Кульбаков призначив 4 пенальті в першому таймі, причому три з них-у ворота господарів. Гості змогли реалізувати лише 1 з 3-х.

У складі "Севільї" єдиний гол забив Іван Ракітіч на 42-й хвилині (пенальті). За австрійський клуб відзначився Лука Сучич (21-а хвилина).

Варто відзначити, що гості з 50-ї хвилини грали в більшості. Другу жовту картку отримав нападник іспанського клубу Юссеф Ен-Насірі.

Команди на груповій стадії Ліги чемпіонів потрапили в квартет G, де їм також протистоять "Лілль" і "Вольфсбург".

Севілья - Зальцбург 1:1

Голи: Ракітіч, 42 - Сучіч, 21