25 июля 2021 14:39
Валерий КРИВЕНЦОВ: "Задача "Металлиста 1925" - закрепиться в Премьер-лиге"

Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов в коментарі пресслужбі клубу розповів про готовність команди до старту в УПЛ.


- Як пройшло міжсезоння?


- У нас був час якісно підготуватися. Команда виконала всю роботу, яку ми запланували. Тому ми з позитивними емоціями підходимо до першого туру чемпіонату.


- Які емоції перед дебютом у Прем’єр-лізі? Є хвилювання?


- Хвилювання немає – є бажання стартувати. Бо ми молодий клуб, якому в цьому році виповнюється 5 років. У нас є свій почерк гри і ми будемо намагатися його дотримуватися протягом усього турніру.


- В команді багато новачків, розкажіть про трансферну роботу у це міжсезоння?


- Для тих хлопців, які тільки з’явилися у команді ще пройшло мало часу, щоб зрозуміти наші ідеї. Але ми зберегли кістяк нашої команди і підсилилися, і ще будуть новачки. Сподіваюсь, що у нас все вийде.


- Підсилення потрібне в лінію нападу?


- Абсолютно правильно. Ми шукаємо нападника і думаю, що скоро нам вдасться оголосити, хто у нас з’явиться.


- Яке завдання на сезон поставило перед вами керівництво?


- Завдання на сезон - закріпитися у Прем’єр-лізі в перший рік. При цьому показувати гру, яка буде подобатися вболівальникам. І рухатися від гри до гри, намагатися щоразу грати на перемогу.


- Перший ваш суперник – це "Рух", що можете сказати про них?


- Так, дебютуємо з "Рухом" – це дуже цікава команда. Вона має непоганий підбір гравців, дуже швидка група атаки, добре використовують стандартні положення. Але ми не боїмося, і боятися нікого не будемо. Ми поважатимемо кожного суперника, з ким нам доведеться грати. І будемо намагатися перемогти будь-кого, з ким нам доведеться грати.


Фото: ФК "Металлист 1925"