6 серпня 2005 23:52

Один украинский "голландец" разгромил другого 8:0

Улітку український півзахисник Євгеній Левченко в черговий раз змінив клуб і з роттердамської "Спарти" перейшов в "Гронінген". За час підготовчого періоду українець встиг одержати травму (у першому ж спарингу, виграному його командою з рахунком 10:0) і через 10 днів відновитися.

Повернувшись в основну групу, Левченко регулярно з'являвся в стартовому складі й проводив на полі в контрольних іграх 90 хвилин. В одному із двобоїв Євгеній відзначився трьома результативними передачами, а в зустрічі з "Гентом" реалізував останній удар у серії післяматчевих пенальті. До речі, в одному з матчів "Гронінген" розгромив нову команду іншого українця, Руслана Валєєва, - "Еммен" - 8:0. За інформацією голландських ЗМІ, Валєєв відіграв весь двобій.