20 жовтня 2019 08:25

Вторая лига. "Полесье" и "Кристалл" - на вершине, но конкуренты дышат в спину

Після серії невдалих виступів футболістів «Поділля» відбулася їхня відверта розмова з клубним керівництвом, і це, схоже, пішло на користь.

Підопічні Віталія Костишина здобули дві звитяги поспіль з однаковим рахунком — 3:0. Учора вони без особливих зусиль декласували в Бучі «Оболонь-Бровар-2», практично знявши з порядку денного питання про переможця ще до перерви. У першому таймі відзначилися Сергій Зуєвич і Віталій Каверін, а наприкінці матчу довів справу до розгрому В’ячеслав Калінін.

Та все ж у групі «А» в епіцентрі уваги були два інші поєдинки. У Житомирі футболісти «Полісся» приймали зухвалого дебютанта — «Діназ», який вразив восьмиматчевою безпрограшною серією. Гості зуміли нейтралізувати флангові атаки господарів, але на 50-й хвилині таки змушені були розпочинати з центра поля — влучного удару завдав Дмитро Задерецький. І надалі важко було віддати комусь перевагу, а з дальніми пострілами успішно давали собі раду воротарі. Тож «Полісся» здобуло вікторію й опинилося на вершині, оскільки тернопільська «Нива» доволі несподівано втратила очки, поступившись удома «Калушу», який у середині цього тижня очолив відомий фахівець Степан Матвіїв. На 38-й хвилині універсал «містян» Роман Лебедь змусив господарів капітулювати, а наприкінці протистояння Андрій Ременюк та Данило Книш (із пенальті) збільшили перевагу гостей до 3:0.

А у групі «Б» передусім інтерес викликав поєдинок у Кривому Розі, де «Гірник» з’ясовував стосунки із «Кристалом». У попередньому турі херсонці на власному полі сенсаційно розійшлися миром з одним з аутсайдерів — ФК «Реал Фарма», але сьогодні реабілітувалися перед своїми вболівальниками. На 32-й хвилині Михайло Лаптєв вивів «Кристал» уперед, у середині другого тайму Богдан Сокол вирівняв становище, та все ж останнє слово залишилося за херсонцем Сергієм Цоєм, який на 85-й хвилині встановив підсумковий рахунок. 1:2. Утім, підопічним Едуарда Хаврова не варто заспокоюватися, бо переслідувачі, «ВПК-Агро» й «Альянс», теж здобули перемоги.