7 липня 2019 21:40

Гол сына тренера "Колоса" вывел студенческую сборную Украины в четвертьфинал Универсиады

В Італії, де проходить Всесвітня універсіада, завершилися поєдинки групової стадії змагань футбольного турніру.

Студентській збірній України після поразки на старті від господарів (0:2) треба було сьогодні обов’язково перемагати ще одного учасника групи В — мексиканців.

У порівнянні з матчем з італійцями керманич нашої команди Анатолій Бузнік зробив кілька змін, у стартовому складі вперше вийшли воротар Артем Поспєлов, півзахисники Євген Чумак, Арсентій Дорошенко й нападник Михайло Удод.

Доля матчу вирішилася наприкінці ігрового часу. На 77-й хвилині представник ковалівського «Колоса» Денис Костишин забив переможний м'яч. Наші земляки фінішували в групі на другому місці та продовжують боротьбу за нагороди. 9 липня на українських студентів очікує чвертьфінал.